در این وبلاگ مطالب آموزشی مربوط به لامپ های LED و چراغ های روشنایی قرار داده شده است. این وبلاگ یک وبلاگ صرفا آموزشی می باشد که قصد دارد اطلاعات کاربران را در مورد لامپ های LED و چراغ های روشنایی افزایش دهد. در این وبلاگ مطالبی از قبیل انواع لامپ های LED و چراغ های روشنایی، اجزاء مختلف ، چراغ های روشنایی نحوه کار قسمت های مختلف ، نحوه ساخت و تکنولوژی ساخت در شرکت های مختلف و استاندار های مربوط به این لامپ ها و چراغ های روشنایی قرار داده شده است.

مدیر سایت

جستجو

Pulpit rock
 

چراغ های روشنایی ارزان قیمت (یک پیشنهاد بهتر )

یکشنبه 1 دی 1392   02:39 ب.ظ

استفاده از مدارهایی که در پست قبلی توضیح داده شد می تواند به عنوان یک مدار بسیار ساده برای اینکه بتواند یک مجموعه LED را بصورت سری روشن کند کاربرد داشته باشد . البته این مدار برای جریان های پایید مناسب می باشد.
برای اینکه بتوان یک مدار عملی داشت تا اینکه حداقل گزینه ی جریان ثابت را داشته باشیم می توانیم از قطعه ای به نام CCR استفاده کنیم . این قطعه شباهت زیادی به دیود دارد. این قطعه همانطور که از نامش مشخص می باشد در مقابل تغییرات جریان مقاومت می کند . 
این قطعه از مقادیر 20 میلی آمپر تا رنج های 320 میلی آمپر و حتی بالاتر تولید می شود.می توان این قطعه را بصورت موازی استفاده کرد تا به مقادیر بالاتری از جریان دست یافت. 

ccr


با این قطعه ی کوچک می توان درایورهای جریان ثابت ساخت یک نمونه از اینگونه مدارات در زیر آورده شده است . این مدار تست شده و قابل ساخت می باشد.

ccr


نوشته شده توسط : مدیر سایت

 

ابزار هدایت به بالای صفحه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic