در این وبلاگ مطالب آموزشی مربوط به لامپ های LED و چراغ های روشنایی قرار داده شده است. این وبلاگ یک وبلاگ صرفا آموزشی می باشد که قصد دارد اطلاعات کاربران را در مورد لامپ های LED و چراغ های روشنایی افزایش دهد. در این وبلاگ مطالبی از قبیل انواع لامپ های LED و چراغ های روشنایی، اجزاء مختلف ، چراغ های روشنایی نحوه کار قسمت های مختلف ، نحوه ساخت و تکنولوژی ساخت در شرکت های مختلف و استاندار های مربوط به این لامپ ها و چراغ های روشنایی قرار داده شده است.

مدیر سایت

جستجو

Pulpit rock
 

با سلام ...

چهارشنبه 8 آذر 1391   08:14 ب.ظ

وبلاگ علمی آموزشی پارس شعاع توس در جهت بالابردن اطلاعات عمومی و تخصصی شما بازدید کننده ی محترم می باشد . این وبلاگ با هدف اینکه بتواند اطلاعات جامع و کاملی از چراغ های روشنایی بر پایه ی LED  در اختیار شما قرار دهد ایجاد شده است و پل ارتباطی دوطرفه برای افزایش سطح اطلاعات و دانش در زمینه ی منابع روشنایی LED  و درایورهای این چراغ ها می باشد ، از طرفی نمی توان گفت مطالبی که در وبلاگ درج می شود جامع و کامل می باشد صادقانه خواهشمندیم مارا در بهبود مطالب درج شده یاری کنید .  


 

Pst.led@Gmail.com


نوشته شده توسط : مدیر سایت

mostafa
پنجشنبه 25 دی 1393 12:30 ق.ظ
سلام...
بسیار متشکر اطلاعات خوبی جمع آوری کردید ، من خودم واحد تولیدی کوچک LED دارم و ارشد الکترونیک هستم و نکته مهم در LED نیمه هادی بودنش ، المان با تغییر دما و کیفیت ساخت چیپ ، پس بسیار در تحلیل و ساخت مدار های محافظ یا راه انداز مهم است .
دوم اگه وارد حوزه ساخت در سطح ویفر بشوید می توانیدبورد راه انداز را هم روی ویفر طراحی کنید. اونوقت می شود لامپ با راندمان بالا و قیمت بسیار پایین تولید کرد
 

ابزار هدایت به بالای صفحه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic